KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12801051

nr 1280 1051

Bror Ljunggren

(1884-1939)

Oljemålning, Bror Ljunggren (1884-1939), vinterfält. Signerad, daterad 1925. Olja på pannå, 15x23 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 20:16:31